Gitara elektryczna Vintage VW5001BK

gitara_elektryczna

Szukając dobrej jakości gitary, która na pewno przypadnie nam do gustu godna uwagi jest gitara elektryczna Vintage VW5001BK. Można ją dostać w sklepie internetowym winmar.pl za 1370 złotych. Cena nie należy do wygórowanych, zwłaszcza że gitara jest naprawdę dobrej jakości. Już po pierwszej grze na tym instrumencie wyda nam się on jedyny w swoim rodzaju. W tym przedziale cenowym z pewnością gitarę można zaliczyć do jednej z lepszych na rynku.

gitara_elektryczna

Ta gitara elektryczna należy do serii Metal AXXE. Serie tą charakteryzuje wyjątkowa oryginalność i naprawdę ciekawie wyglądający korpus. Tutaj można zobaczyć oryginalny design. Z jednej strony gitara wydaje się być bardzo drapieżna, ale z drugiej strony widzimy jej nieodpartą elegancję. Jest to połączenie dwóch odrębnych żywiołów jakim są woda i ogień w jedno. Razem tworzą doskonale wyglądający instrument muzyczny.

Gryf gitary jest wklejany i wykonana z dobrej jakości drewna klonowego. Cały korpus gitary wykonano ze wschodniej topoli. Zapewnia to trwałość i dobrą jakość gitary. Instrument ma dwadzieścia cztery progi i umożliwia grę w skali 25,5. Pięciopozycyjny przełącznik pozwala na osiągnięcie naprawdę wyjątkowego brzmienia. Jest to gitara, która spodoba się zarówno miłośnikom delikatniejszych brzmień, jak i prawdziwym metalowcom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *