Gitara elektryczna Vintage VS6CG

Gitara_elektryczna_Vintage_VS6CG

Vintage VS6CG to gitara elektryczna, która swoim wyglądem jest w stanie zauroczyć każdego muzyka. Kosztuje niewiele, bo jedynie 1330 złotych, ale efekt brzmienia jaki daje jest w stanie zaczarować każdego. Dużą zaletą tego instrumentu muzycznego jest jakość jego wykonania. Producent zadbał, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół gitary był jak najlepszy pod względem jakości.

Gitara_elektryczna_Vintage_VS6CG

Osoba, która stworzyła ten modele gitary elektrycznej jest prawdziwym geniuszem. Do dyspozycji mamy jednolity wykonany z mocnego mahoniu korpus, który sklejono z gryfem z dużą starannością, aby gitara jak najdłużej służyła. Należy pochwalić również to, że stworzenie korpusu z mahoniu daje nam gwarancję naprawdę dobrej jakości brzmienia jakie da nam się stworzyć na gitarze. Przyssawka jaka znajdziemy na gryfie pozwoli nam na zagranie bluesa.

Gitara posiada dwadzieścia dwa progi. Warto wspomnieć o mostku Tune-O-Matic, który wyposażono w struno ciąg. Gitara posiada cztery przetworniki i i pięć potencjometrów. Cały osprzęt gitary jest chromowany. Jeżeli chodzi o kolor gitary tutaj mamy elementy w kolorze gloss Black, cherry red oraz vintage white. Razem tworzą gitarę o niesamowitym wyglądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *