Gitara elektryczna Vintage LVS6

Wiele osób poszukując dobrej gitary elektrycznej uważa, że im droższa tym jest ona lepsza. Nie zawsze jakość jest adekwatna do ceny. Czasami za niewielkie pieniądze można kupić naprawdę dobrej jakości instrument muzyczny. Tak jest w przypadku instrumentu muzycznego jakim jest gitara elektryczna Vintage LVS6. Można ją kupić za jedyne 1280 złotych w sklepie internetowym winmar.pl. Sklep umożliwia również sprzedaż na raty, dzięki czemu każdy może sobie kupić tak dobrej jakości gitarę.

Vintage VS6 została wykonana z dużą dokładnością. Każdy jej element został przemyślany i jest jak najlepszy pod względem jakości. Korpus gitary jest jednolity i został wykonany z mocnego drzewa mahoniowego. Razem z gryfem sklejono je naprawdę solidnie, aby gitara mogła jak najdłużej nam służyć. Przełącznik ma trzy pozycje, dzięki czemu uda nam się uruchomić pickup już przy mostku.

Mostek gitary jaki tu zastosowano to Tune-O-Matic. Ten model gitary jest tani, dobrej jakości i co najważniejsze daje spore możliwości podczas grania. Można dzięki niemu stać się prawdziwym wirtuozem gitary elektrycznej. Vintage VS6 to gitara, która spodoba się nawet najbardziej wymagającym muzykom. Każdy kto chociaż raz na niej zagra nie będzie sobie wyobrażał pracy na innym instrumencie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *